OmniAccess Stellar Indoor AP1572-RW

Art.nr.: OAW-AP1572-RW
€ 1.071,64
€ 1.296,68 Incl. BTW
De Alcatel-Lucent Enterprise (ALE) OmniAccess Stellar AP1572 is een high-performance access point dat specifiek is ontworpen voor omgevingen met een zeer hoge dichtheid aan gebruikers en apparaten (Ultra-High Density).
Merk Alcatel-Lucent
Conditie Nieuw

Omschrijving

De Alcatel-Lucent Enterprise (ALE) OmniAccess Stellar AP1572 is een high-performance access point dat specifiek is ontworpen voor omgevingen met een zeer hoge dichtheid aan gebruikers en apparaten (Ultra-High Density).

Het is een van de krachtigste modellen binnen de Stellar-reeks, gebruikmakend van de Wi-Fi 7 (802.11be) standaard om maximale doorvoer en minimale latentie te bieden.

Hieronder volgt een overzicht van de belangrijkste kenmerken en specificaties:

 

Belangrijkste Kenmerken

 

  • Wi-Fi 7 Technologie: Maakt gebruik van de nieuwste standaard, inclusief functies zoals Multi-Link Operation (MLO) en 4096-QAM, wat resulteert in ongekende snelheden en stabiliteit.

  • Tri-Band Radio: Werkt gelijktijdig op de 2.4 GHz, 5 GHz en 6 GHz banden. Dit vermindert interferentie en vergroot de beschikbare bandbreedte aanzienlijk.

  • Gedistribueerde Intelligentie: Net als andere Stellar-modellen werkt de AP1572 zonder centrale controller (controller-less). De beheerintelligentie is verdeeld over de access points zelf, wat zorgt voor schaalbaarheid en eenvoud.

  • Hoge Beveiliging: Ingebouwde ondersteuning voor WPA3 en geavanceerde Deep Packet Inspection (DPI) voor applicatiecontrole en netwerkbeveiliging.

  • IoT Ready: Voorzien van geïntegreerde radio's voor Bluetooth Low Energy (BLE) en Zigbee, ideaal voor asset tracking en smart building toepassingen.

  •  

Technische Specificaties

 

Onderdeel Specificatie
Radio's Tri-band (2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz) + dedicated scanning radio
Maximale Snelheid Gecombineerde snelheden tot boven de 18 Gbps
Poorten 1x 10GbE (Multi-Gig) poort, 1x 2.5GbE poort, SFP+ ondersteuning
Antennes Geïntegreerde omni-directionele antennes
Voeding PoE++ (802.3bt) of externe DC-voeding
RW-versie "Rest of World" (geschikt voor gebruik in Europa/Nederland)

  • check Veilig online betalen via uw eigen bank
  • check Ook bankoverschrijving en betalen op factuur is mogelijk
  • check Vragen? Bel ons op: 0591 352 777 (ma – vrij van 08:00 – 17:00 uur)